Půjčení autopřepravníku

Půjčení autopřepravníku v Praze

Nabízíme zapůjčení autopřepravníku (plata) jak samostatně, nebo v kombinaci s dodávkou. V naší půjčovně na Praze 9 Vám rádi půjčíme:

Autopřepravník, plato 3000 kg

Půjčte si autopřepravník od naší společnosti a snadno přepravte své automobily. Nabízíme širokou škálu vozidel v různých velikostech a cenových kategoriích. Vyzkoušejte naši bezpečnou a spolehlivou službu a ušetřete čas a starosti při přepravě svého vozu

Počet dní Konečná cena
1 až 5 1000 Kč / den
5 až 14 900 Kč / den
15 až 29 800 Kč / den

Možné zapůjčení upínacích popruhů (200 Kč / den)
Nosnost: 3000 kg
Délka: 5 m
Řidičský průkaz: B + E
Výbava: rezerva

PŮJČENÍ AUTOPŘEPRAVNÍKU PRAHA

Naše půjčovna Vám nabízí zapůjčení autopřepravníků a dodávek za bezkonkurenční ceny v Praze. Pronájímáme pravidelně servisované dodávky a přívěsy v perfektním stavu, všechny jsou připravené ihned k použití. Garantujeme Vám, že pokud se s vozem něco během Vaší cesty stane, a to nejen v rámci Prahy, zajistíme servis a asistenční služby.

Vozy pronajímáme na kratší i delší období. Při tom dlouhodobé půjčení autopřepravníku Vás na den vyjde nejlevněji. Viz ceník půjčení autopřepravníku výše.

Před samotným půjčením autopřepravníku je nezbytné složit vratnou kauci na případné neočekávané výdaje jako vandalismus. Zákonné a havarijní pojištění je pro naši půjčovnu samozřejmostí.

Platby za zapůjčení autopřepravníku i vratnou kauci přijímáme jen v hotovosti.

Otevřeno máme denně od 9.00 do 19.00, včetně víkendů. Po domluvě vám autopřepravník zapůjčíme v individuální čas.
Pokud máte další dotazy nebo speciální požadavky, kontaktujte nás na e-mailu nebo telefonu.

Věděli jste, že...?

Naše půjčovna dodávek je dobře dostupná z celé Prahy a okolí Prahy-východ. Radonice, kde máme půjčovnu, jsou jen 5 min jízdy autem od Prahy - Černého Mostu a 2 min z Prahy - Horních Počernic. Dle domluvy je také možné si dodávku vyzvednout v Praze - Horních Počernicích v Běluňské ulici..

PROČ ZVOLIT NÁS?

Služby

Pronajímáme vozy Ford Transit a přívěsy Sacher ve výborném technickém stavu. Jsme snadno dostupní z Prahy i z celého okolí Prahy-Východ. Půjčit dodávku si od nás můžete jak krátkodobě, tak i na delší dobu.

Dlouholeté zkušenosti

Dodávky v Praze pronajímáme ke spokojenosti zákazníků více jak 8 let. Snažíme se vyjít maximálně vstříc a zajistit komfortní servis spojený s půjčením dodávky. Individuální přístup je samozřejmostí.

Vozový park

Všechny dodávky mají dálniční známku a sjednané zákonné i havarijní pojištění s asistencí. Dodávky jsou také pravidleně servisované. Vozy předáváme vždy čisté a s plnou nádrží.

Podmínky pronájmu

Vozidlo i přívěs si v naší půjčovně dodávek můžete půjčit každý den včetně víkendů od 9.00 do 19.00. K tomu Vám stačí složená kauce a řidičský a občanský průkaz.

Platby

Kauci i samotnou platbu za pronájem přijímáme v hotovosti. Zdarma si můžete k dodávce zapůjčit navigaci, rudl, popruhy na zajištění nákladu nebo stěhovací popruhy.

Asistence

24 hodin denně. Také poskytujeme možnost profesionálního řidiče, odvoz v okolí autopůjčovny nebo parkování v areálu autopůjčovny.

Můžeme Vám pomoci? Kontaktujte nás