Jakou kávu pijete nejraději?

Publikováno: 13.10.2021

Název mluví za vše. Káva je to jediné, co většina z nás potřebuje každý den ke správnému začátku dne.

Existuje však mnoho druhů kávy. Každý druh má odlišnou chuť a vůni, která pochází z různých zdrojů, od podmínek pěstování až po pražení. Právě díky chuťovým rozdílům je těžké rozhodnout se pro svého favorita. Obvykle mistr pražič vyzkouší každou odrůdu kávy a vybere ty, které mu nejvíce chutnají, a z těchto možností se vytvoří gurmánská kávová směs.

Mezi standardní vybavení pro přípravu kávy doma patří mlýnek, keramická nádoba na mletou kávu, držák kávových zrn, naběračka a víčko. Konzistentní mletí nezbytné pro výjimečnou chuť je dosaženo jedinečnou kombinací hybridního kuželovitého tvaru kuželových ocelových mlýnků a přesných otáček za minutu, kterých dosahuje precizně zkonstruovaný motor pro vysoké zatížení. Tento kávovar také strouhá čokoládu, která se může použít například k vylepšení latté nebo u cappuccina pro vytvoření charakteristické pěny. Díky použití předem odměřené mleté kávy jsou milovníci hlubokého L schopni připravit 2-4 šálky najednou s rekordní rychlostí! Čerstvě namletá zrna navíc krásně voní po celém pokoji.

Příprava s vlastním mlýnkem a všemi náležitostmi však nemusí být nejrychlejší. Stále více lidí se přiklání k používání automatických kávovarů, například od značky Jura. Takový kompaktní kávovar vám nabízí jednoduchou přípravu lahodného espressa jedním dotykem. Snadno se používá, je programovatelný a ohromí jemnou kvalitou kávy připravené stisknutím jediného tlačítka. Systém cappuccino produkuje až tři velikosti šálků s napěněným mlékem, což vám umožní připravit si oblíbené kávové nápoje.

JURA je světová prémiová značka vysoce kvalitních domácích spotřebičů pro kuchyň a domácnost. Více než sto let zkušeností, inovativní myšlení a důsledné odhodlání dosáhnout dokonalého šálku kávy dělají ze značky JURA jedinečnou značku.

Všechny kávovary ale musí být čas od času vyčištěny. Při takovém čištění se zkontroluje jejich funkčnost, odstraní se usazený vodní kámen + se vyčistí případné zbytky namleté kávy.

Servis kávovarů Jura - opravna-kavovaru.cz

I takto může kávovar před čištěním vypadat. Káva z podobně znečištěného kávovaru má nejen pokřivenou chuť, může mít neblahý vliv na Vaše zdraví.

Jak ale najít správný servis pro kávovary Jura? Možností je více, za nás doporučujeme opravna-kavovaru.cz. Mají mnoho let zkušeností s opravami kávovaru v autorizovaném servisu, opravy kávovarů jsou většinou do 3 dnů. To vše za velice příznivou cenu, většinou o více než 60 % levněji než v autorizovaném servisu.

Pokud byste neměli čím se k servisním středisku pro kávovary Jura dopravit, rádi Vám půjčíme dodávky z našeho vozového parku.

Podívejte se na naší aktuální nabídku: https://dodavky-praha.com/pujceni-dodavky

Zpět na seznam